Parādu atgūšana Latvijā

Legal Balance sniedz pirmstiesas piedziņas pakalpojumu. Ja parādnieks turpina nepildīt saistības, uzņēmuma pārstāvji par parāda piedziņu vēršas tiesā, sniedzam arī izpildu lietu monitoringa pakalpojumus. Esam uzkrājuši lielu datubāzi, bet digitalizēti un efektīvi procesi ļauj sasniegt maksimālus rezultātus.

Fizisko un juridisko personu parādiem un uzņēmuma rezultātiem parādu pārvaldībā var sekot reālā laikā, piesakoties Legal Balance pašapkalpošanās platformā.

 

Pirmstiesas parādu piedziņa

 

Pirmstiesas parādu piedziņa dod jūsu klientam iespēju brīvprātīgi samaksāt kavētos maksājumus, izvairoties no gariem tiesas procesiem. 

Pirmstiesas piedziņas laikā nodrošinām: 

  • periodisku saziņu ar klientu; 
  • kontaktu meklēšanu un atjaunināšanu; 
  • vienošanās noslēgšanu un tās īstenošanas uzraudzību; 
  • rekomendācijas par klientiem, kas ļaunprātīgi nemaksā parādus.

Apliecinām, ka ar parādnieku vienmēr meklējam abām pusēm izdevīgu un reāli īstenojamu risinājumu, atbildīgi vērtējot gaidas un iespējas. Mūsu mērķis – ne tikai atgūt parādu, bet arī saglabāt jūsu attiecības ar klientu. 

 

Parādu piedziņa tiesā

 

Ja parādnieks apstrīd parādu vai vilcina laiku, nevis norēķinās pirmstiesas kārtībā, varam pārstāvēt klientu un par parāda piedziņu vērsties tiesā. Sadarbojoties ar advokātiem, jums radušos tiesāšanās izdevumus prasīsim piedzīt no parādnieka.

Ņemot vērā klienta vajadzības, varam vērsties tiesā arī nekavējoties. Pirms šī soļa vērtējam parādnieka maksātspēju un pārbaudām visus dokumentus, kas vajadzīgi, lai vērstos tiesā. Klientam atgādinām – lai atgūtu parādu, tiesa ne vienmēr ir vienīgais ceļš, tāpēc analizējam katru konkrēto gadījumu un piedāvājam citus iespējamos problēmas risinājumus.

Pārstāvam klienta intereses un sekojam lietas gaitai līdz izpildu dokumenta saņemšanai. Klienta vārdā iesniedzam dokumentus tiesu izpildītājiem.

Ja parādnieks piekrīt segt parādu, izveidojam maksāšanas grafikus, apstiprinām tos tiesā un uzraugām vienošanās izpildi.

 

 Izpildu lietu administrēšana

 

Sniedzam izpildu lietu uzraudzības un administrēšanas pakalpojumus.

  • Pēc izpildu dokumenta saņemšanas, izmantojot tiesu izpildītāju informācijas sistēmu, iesniedzam lietas tiesu izpildītājiem, veicam monitoringu, sniedzam atjauninātu informāciju par katru administrējamo lietu. 
  • Administrējam tiesu izpildītājiem nodotās lietas, ja netiek maksātas iemaksas. Veicam lietas analīzi un iesniedzam iespējamos efektīvākos problēmas risināšanas veidus. 
Vai jums ir kādi jautājumi?

Sazinies ar mums

ZVANIET
+371 66778830
Adrese
Bērzaunes iela 1, Rīga, LV-1039